Logo KPSS
Czwartek, 21 września

Akademickie Centrum Edukacji College

Biłgoraj >>> Forum Dyskusyjne

Gazeta Biłgorajska

O KPSS
Szanowni Państwo,

dzięki staraniom grona wykładowców Zaocznej Policealnej Szkoły Pracowników Służb Społecznych w Biłgoraju oraz nauczycieli akademickich Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej 1 października 2006 roku rozpoczęły się zajęcia w Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Biłgoraju. Od początku siedziba szkoły mieści się przy ul. "Wira" Bartoszewskiego 10, w budynku Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.

Zajęcia prowadzone są na wydziale dziennym i zaocznym. Po trzyletnim cyklu kształcenia nasi absolwenci otrzymują dyplom zawodowy pracownika socjalnego. 

Pragniemy aby nasza placówka kształciła na wysokim poziomie w zawodach, które cieszą się dużą popularnością na rynkach pracy zarówno w kraju jak i zagranicą. 

Mając na uwadze, że należyte wykształcenie jest gwarancją stabilnej przyszłości w zjednoczonej Europie w 2012 roku podjęliśmy współpracę z Wyższą Szkołą Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych poszerzając ofertę edukacyjną dla mieszkańców naszego regionu. W ofercie znalazły się nowe kierunki kształcenia na studiach licencjackich oraz studia magisterskie.

W roku 2013 podpisaliśmy umowę partnerską z Uczelnią Nauk Społecznych dzięki czemu mieszkańcy naszego regionu mogą podjąć studia licencjackie na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne, Pedagogika, Logistyka, Zarządzanie oraz skorzystać z bogatej oferty studiów podyplomowych.
 
Obecnie realizujemy kurs kwalifikacyjny na asystenta rodziny oraz szkolenie specjalizacyjne z zakresu organizacji pomocy społecznej.

Wierzymy, że kształcenie w Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Biłgoraju będzie niezapomnianym czasem intelektualnych uniesień i inspiracji, wstępem na rynki pracy w zjednoczonej Europie. 


                                                                                
                                            Dyrektor Kolegium
                                            Barbara Jednacz-Miazga
Kolegium Pracowników Służb Społecznych
Copyright © 2006
eball